Fjalë Kyçe

Modelja e njohur feston ditëlindjen këtë javë, fillon me postimin e imazheve provokuese

Modelja e njohur feston ditëlindjen këtë javë, fillon me postimin e imazheve provokuese

Lindsey ka pozuar joshëse për rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Lindsey ka zbuluar se këtë javë po feston ditëlindjen dhe menjëherë ka filluar me provokime në rrjete sociale.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram, ka ndarë disa ku shihet me veshjen e ngushtë që theksonte asaj linjat trupore.

Lindsey vendosi të vishej me një fustan mjaft të bukur i cili ndonëse ishte i hapur tek gjoksi, modelja e shtyu edhe më poshtë atë.