Fjalë Kyçe

Modelja e njohur tregon linja perfekte dy muaj pas lindjes

Modelja e njohur tregon linja perfekte dy muaj pas lindjes

Emily Ratajkowski ka vazhduar të tregojë trupin e saj me linja të përsosura pas foshnjës me bikini nga linja e saj Inamorata, ajo solli në jetë fëmijën e saj të parë vetëm dy muaj më parë.

Emily dukej madhështore në Instagram të premten, kur ajo u shfaq në një mori aktivitetesh zbuluese dhe seksi në faqen zyrtare të Inamorata në Instagram.