Fjalë Kyçe

Modelja publikon foto me pantallona të shqyer në pjesën e vitheve

Modelja publikon foto me pantallona të shqyer në pjesën e vitheve

Modelja e njohur ka treguar shumë në foton e postuar.

Modelja e njohur ameriakne, Emily Ratajkowski, është shfaqur me shumë stil në një foto të postuar në Instagram, shkruan lajmi.net.

Përveç stilin ajo çfarë vihet re është edhe një pjesë e pantallonave që ka veshur, kjo për faktin se në atë pjesë janë të shqyer.

Emily nuk e ka problem të pozoi edhe komplet lakuriq pasi imazhe të tilla ka ndarë shpesh me ndjekësit në Instagram dhe jo vetëm.