Fjalë Kyçe

Modelja ruse iu kërkon djemëve në rrugë t’ia ledhatojnë gjinjtë (VIDEO)

Modelja ruse iu kërkon djemëve në rrugë t’ia ledhatojnë gjinjtë (VIDEO)

Një modele ruse e liruar kohët e fundit nga burgu pasi “u ofroi policëve të trafikut një treshe për të mbyllur njërin sy dhe të mos e gjobitin për kundërvatje në trafik” ballafaqohet me akuza të reja pasi i lejoi meshkujt të preknin gjinjtë e saj gjatë një proteste topless.

Kira Mayer u shfaq e zhveshur derisa para policisë ftoi disa djem ‘të mitur’ që të përkëdhelnin gjinjtë e saj në rrugë.

Ylli 24-vjeçar i Instagramit pretendon se po protestonte për trajtimin e saj gjatë incidentit që shkaktoi dënimin e saj me 18 muaj burg në një burg rus për ngarje pa leje të vozitjes dhe për sulm ndaj një oficeri policie.

Në marifetin e saj të fundit, ajo u paraqit në uniformën e policisë në rrugët e Moskës me një bloger mashkull të quajtur Alexander Dogonyaev.

Dyshja i akuzoi njerëzit për kundërvajtje të ndryshme të rreme që kishin të bënin me drogat dhe kërcënoi t’i gjobiste në vend, pastaj u kërkonte t’ia ledhatonte gjinjtë. /Gazeta Alo/