Fjalë Kyçe

Modelja ruse vazhdon të ‘çmend’ publikun me të pasmet

Modelja ruse vazhdon të ‘çmend’ publikun me të pasmet

Anastasiya Kvitko përsëri ka provokuar me të pasmet.

Anastasiya Kvitko është bërë e famshme tek publiku fal formave trupore që zotëron të cilat i ekspozon sa herë t’i vjen mundësia, shkruan lajmi.net.

Modelja ruse që shpesh herë gjen veten në krahasimet që publiku i bën me yllin televiziv Kim Kardashian ka ndarë një imazh tjetër në Instagram ku gjithë vëmendja shkon tek të pasmet e saj të theksuara.

Kvitko kohë më parë kishte befasuar të gjithë me një deklaratë ku thoshte se nuk ka asnjë ndërhyrje në trup, dhe format i ka arritur me përkushtim në ushqim dhe ushtrime.