Fjalë Kyçe

Molliqaj: Vetëvendosje nuk guxon të shkojë e vetme në zgjedhje sepse do të humbë

Molliqaj: Vetëvendosje nuk guxon të shkojë e vetme në zgjedhje sepse do të humbë

Dardan Molliqaj, sekretar i përgjithshëm i Partisë Socialdemokrate ka thënë se në zgjedhjet në shtator Vetëvendosje do të dalë e treta, këto deklarata Molliqaj i dha në emisionin Debat Plus në RTV Dukagjini.

Molliqaj ka thënë se Levizja Vetëvendosje nuk do të munden ta mbrrijnë numrin e njejtë, nga zgjedhjet e kaluara, dhe do të luftojë për 20 deputetë, shkruan GazetaAlo.

“Vetëvendosje nuk do t’i fitojë zgjedhjet dhe nuk guxon të shkojë e vetme në zgjedhje”, u shpreh tutje Molliqaj. /GazetaAlo/