Fjalë Kyçe

Momenti kur peshqit dalin nga uji pas tërmetit në Shqipëri

Momenti kur peshqit dalin nga uji pas tërmetit në Shqipëri

Gjatë një periudhe dy orëshe, Shqipëria është goditur nga tre tërmete të cilat kanë shkaktuar dëme materiale dhe kanë lënë të lënduar mbi 100 persona.

Në rrjete sociale po qarkullojnë shumë fotografi e video nga dëmet që kanë shkaktuar këto tërmete, ndërsa njëra nga më interesantet është videoja e Liqenit të Manzës ku shihen peshqit teksa kërcejnë nga uji, në momentin kur ndodh tërmeti.

https://www.facebook.com/newsbomb.al/videos/489012085279763/