Fjalë Kyçe

Morena bën kombinimin e duhur kësaj radhe

Morena bën kombinimin e duhur kësaj radhe

Morena nuk i ndahet luksit.

Bukuroshja Morena Taraku ka ndarë një imazh ku tregon se e ka gjete përshtatjen e atletëve me çantën që i mungonte, shkruan Gazeta Alo.

Morena është e njohur për jetën e saj luksoze, ajo bën shumë shpenzime për gardërobën e saj.

Ajo nuk i ndahet as pushimeve e cila së fundi u pa në Turqi së bashku më këngëtarin Sabri Fejzullahun dhe gruan e tij me të cilin edhe solli bashkëpunimin e projektit “Dashni”./Gazeta Alo/