Fjalë Kyçe

Morena ‘çmend’ ndjekësit e saj, publikon video në dush

Morena ‘çmend’ ndjekësit e saj, publikon video në dush

Morena gjithë herë dinë të na befasoj me postime e saj.

Ajo kësaj herën në faqen ne saj në instagram ka publikuar një video ku është duke u pastruar, me mbishkrimin se jashtë bënë ftohtë, shkruan Gazeta Alo.

Morena Taraku është këngëtarja dhe modelja shqiptare që ka një numër të madh ndjekësish në rrjetet e saj për stilin e saj të veçante.

Ajo së fundi ka publikuar këngën ‘Dashni’ në bashkëpunim me të madhin Sabri Fejzullahun.

Shumë është komentuar është për të dashurin e saj të fundit iranin që doli se e la për faktin se ai pëlqente meshkujt, duke mos dhënë më shumë detaje për ndarjen e saj./Gazeta Alo/