Fjalë Kyçe

Morena ‘çmend’ ndjekësit me postimet që bën

Morena ‘çmend’ ndjekësit me postimet që bën

Morena Taraku edhe vjeshtën e bën verë.

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdon të përdorë formulën e saj magjike për të mbajtur vëmendjen gjithë ka ajo, shkruan Kosovarja.

Me bukurinë dhe linjat e saj të bollshme trupore ka arritur të bëhet inspirim i shumë femrave, e ëndërr e shumë meshkujve.

Dhe jo pa arsye. Pasi që në çdo paraqitje të saj ajo gjen diçka unike që publikut ti pëlqejë çdo herë.

Nuk janë të rralla rastet kur Morena di të na përvëlojë edhe mes të vjeshtës apo dimrit.

Diçka të ngjashme ka bërë edhe sot. Me imazhin e saj ku shfaq më shumë së që duhet nga trupi i saj, Morena ka djegur çdo person që e ka parë.

Me gjasë, këngëtarja nuk është e vetëdijshme se çfarë po u shkakton fansave.

Eh po, nuk kanë faj. Si të mos digjesh nga gjithë kjo bukuri?