Fjalë Kyçe

Morena ‘godet’ me pozën në rrjete sociale, nuk ndalen komentet

Morena ‘godet’ me pozën në rrjete sociale, nuk ndalen komentet

Morena Taraku e ka publikuar një foto ku shfaqet tejet provokative.

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, ka provokuar rënd në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pozuar në pasqyrë veç në të brendshme dhe menjëherë kanë ardhur reagimet e shumta.

Kjo nuk është hera e parë që Morena shfaqet e tillë, mirëpo çdo herë merr vëmendjen maksimale.