Fjalë Kyçe

Morena i thotë ‘po’ propozimit për martesë?

Morena i thotë ‘po’ propozimit për martesë?

Morena Taraku i ka befasuar të gjithë me postimin e fundit.

Këngëtarja Morena Taraku e ka publikuar një foto në Instastory me të cilën i ka habitur të gjithë fansat e saj, shkruan lajmi.net.

Me imazhin e postuar ajo ka lënë të nënkuptohet se dikush i ka propozuar dhe ajo i ka kthyer përgjigjen ‘po’ publikisht.

”Unë i thashë po” ka shkruar Morena Taraku pranë fotos. Faktikisht nuk dihet se kush ia dhuroi unazën prej diamanti dhe nëse kjo është e vërtetë apo e ka bërë në formë të shakasë.