Fjalë Kyçe

Morena josh vëmendjen me videon e re

Morena josh vëmendjen me videon e re

Në vazhdën e publikimit të imazheve atraktive, Morena Taraku e ka sjellë një video, në të cilën shfaqet pranë një kafshe të egër.

E veshur me xhinse të shkurtra që vënë në pah të pasmet e saj dhe me një veshje të shkurtër pa krahë në pjesën e sipërme, bukuroshja është shfaqur e shtrirë pranë një lloji tigri.

Natyrisht se e gjithë vëmendja është te figura mbresëlënëse e modeles së shndërruar në këngëtare.

View this post on Instagram

ADORABLE 🐯❤️

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on