Fjalë Kyçe

Morena me tjetër pozë atraktive mbi elefant në Tajlandë

Morena me tjetër pozë atraktive mbi elefant në Tajlandë

Morena Taraku solli tjetër imazh joshës në pushimet në Tajlandë.

Morena Taraku këto ditë ka shijuar në maksimum pushimet në Tajlandë, ndërsa nuk i ka kursyer fotografitë e shumta nga atje.

Së fundi, ajo ndau me ndjekësit edhe një tjetër fotografi ku shfaqet mbi elefant, ndërsa merr vëmendjen me linjat që i ekspozon në bikini.

“Tashmë më mungon ai”, është mbishkrimi që Morena ia ka lënë asaj fotografie.

Morena Taraku tash e një kohë po ndan jetën mes Turqisë dhe Kosovës, ndërsa është duke punuar rreth projekteve të reja muzikore.

https://www.instagram.com/morenataraku/?utm_source=ig_embed