Fjalë Kyçe

Morena paralajmëron rikthimin e saj

Morena paralajmëron rikthimin e saj

Morena Taraku me postimin e fundit në Instagram njofton fansat për rikthimin e saj.

Morena Taraku mund të konsiderohet si një nga këngëtaret dhe modelet e suksesshme në fushat përkatëse, shkruan lajmi.net.

Mirëpo, ka kohë që nuk e kemi parë Morenën me ndonjë projekt të ri.

Por pritjes së fansave të saj po duket se po i vjen fundi, pasi artistja ka njoftuar se do kthehet së shpejti në skenën muzikore.

Në foton e publikuar në llogarinë e saj në Instagram ajo shkroi “ E 1 mesazh për ata që thojnë po rrenë, Morena osht ka vjen”.