Fjalë Kyçe

Morena pret flokët shumë shkurt

Morena pret flokët shumë shkurt

Morena ka bërë ndryshimin e madh në pamje.

Morena Taraku është një prej emrave të njohur që guxon të eksperimentojë me dukjen.

Këngëtarja, ditët e fundit ka publikuar imazhe të shumta nga fotosesioni i ri, ku shfaqej me stile të ndryshme të flokëve.

Por, në fotografitë e fundit, atë e shohim me flokë krejtësisht të shkurtra dhe dukej shumë më ndryshe prej dukjeve të mëparshme.

Morena Taraku është në përgatitje të projekteve të reja muzikore, të cilat pritet t’i sjell së shpejti në treg.