Fjalë Kyçe

Morena provokon keq me të pasmet, vesh xhinse të shkurta

Morena provokon keq me të pasmet, vesh xhinse të shkurta

Morena Taraku është njëra ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë, pasi ajo çdo ditë provokon me imazhet që publikon, shkruan Gazeta Metro.

Morena e fillojë karrierën si modele, më pas u zgjedh miss dhe së fundi ajo përfundoi si këngëtare.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e dhe jeta e saj luksoze.

Se fundmi ajo ka publikuar një foto provokuese. Në këtë foto Morena ja ka kthyer të pasmet aparatit, ndërsa të pasmet e saj bien në sy.

Kënga e saj e fundit është ‘Swag’, ku ka arritur të mbledh afër 2 milionë klikime.