Fjalë Kyçe

Morena Taraku hip mbi makinën luksoze

Morena Taraku hip mbi makinën luksoze

Duket se Morena Tarakut i pëlqen të pozoj sipër veturave luksoze.

Modelja dhe këngëtarja shqiptare, Morena Taraku njihet për jetën e saj luksoze, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka dëshmuar tashmë se i ka në qejf edhe të pozoj mbi vetura luksoze dhe veprimin e njëjtë po e bën tash e disa herë.

Ditën e djeshme ka pozuar sipër një makine të tipit Mercedes ndërsa sot e ka publikuar një foto në Rolls Royce.

Këto postime duket se janë në sajë të paralajmërimeve për projekte të reja muzikore.