Fjalë Kyçe

Morena Taraku i lë pak vend imagjinatës, poston foto vetëm me të brendshme nga prapa

Morena Taraku i lë pak vend imagjinatës, poston foto vetëm me të brendshme nga prapa

Morena Taraku ka pozuar joshëse për rrjetet sociale.

Këngëtarja e njohur Morena Taraku nuk ndal provokimet në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Morena njihet si ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta profesionale edhe nga ajo e përditshme.

Morena sot ka sjellë pamje të fytyrës dhe të linjave trupore për të cilat përflitet aq shumë. Këngëtarja ka vendosur të provokojë ndjekësit me poza nga prapa duke reklamuar të pasmet e bujshme.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Këngëtarja menjëherë pas postimin ka pranuar komente të shumta, disa nga emrat e njohur të estradës e disa nga fansat.