Fjalë Kyçe

Morena Taraku me pozë joshëse e ulur mbi vaskë

Morena Taraku me pozë joshëse e ulur mbi vaskë

Morena Taraku është emër shumë i lakuar në shtypin rozë.

Morena Taraku tash e një kohë po ndanë jetën mes Kosovës dhe Turqisë, ku edhe po punon rreth projekteve në të cilat është e angazhuar, shkruan lajmi.net.

Ajo është shumë aktive me imazhe të reja në rrjete sociale, në të cilat shfaqet tejet joshëse, e njësoj ka vepruar edhe së fundi.

Këngëtarja pozoi e ulur në vaskë, ku shihet e veshur me një xhaketë prej lëkure, ndërsa në pjesën e poshtme ishte vetëm me të brendshme.

Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Morena Taraku është “Femnat”, në bashkëpunim me DJ Dagz dhe Dj PM.

https://www.instagram.com/p/BrFxe-Kl5jg/?utm_source=ig_embed