Fjalë Kyçe

Morena Taraku merr vëmendje me imazhin në bikini të zeza

Morena Taraku merr vëmendje me imazhin në bikini të zeza

Morena erdhi mjaft joshëse në rrjete sociale.

Modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku ka pozuar sërish për Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo e ka realizuar një foto e ulur ku i ka treguar format trupore mjaft shumë përmes bikineve provokuese.

Ajo është një ndër femrat më të ndjekura shqiptare, ku edhe është mjaft aktive me paraqitje të ndryshme si nga jeta e përditshme edhe nga karriera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Këngëtarja ka pranuar komente të shumta pranë këtij postimi nga fansat duke e komplimetuar për paraqitjen joshëse./Lajmi.net/