Fjalë Kyçe

Morena Taraku provokon nga dhoma e gjumit, shfaqet gjysmë e zhveshur

Morena Taraku provokon nga dhoma e gjumit, shfaqet gjysmë e zhveshur

Po vazhdon të jetë aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjete sociale.

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku në llogarinë e saj personale, Instagram numëron mbi 800 mijë njerëz, shkruan lajmi.net.

Nuk ka dyshim se imazhet provokuese të saj kanë bërë që të pëlqehet mjaft shumë, siç është edhe kjo foto e fundit.

Nga dhoma e gjumit, Morena shfaqet gjysmë e zhveshur ku në fokus ka vënë këmbët e gjata seksi.

Taraku aktualisht është duke jetuar në mes Kosovës dhe Turqisë pasi në këtë të fundit po bëhet gati për një serial turk.