Fjalë Kyçe

Morena Taraku provokon sërish, këtë herë hip mbi…

Morena Taraku provokon sërish, këtë herë hip mbi…

Morena Taraku, është mëse aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Këngëtarja dhe modelja, Morena Taraku numëron mbi 800 mijë ndjekës në llogarinë e saj, personale, Instagram, shkruan lajmi.net.

E për këta ndjekës, Taraku nuk ngurron të shfaqet provokuese, madje paraqitjet i ka tejet të “nxehta”.

“Mbret i shpirtit tënd”, ka shkruar ajo e cila shfaqet e hipur mbi një pjesë të banjos dhe pozon e zhveshur lartë.

Morena është duke punuar në projekte të reja, e që këtë herë ka paralajmëruar pjesëmarrjen e saj në një serial turk.

https://www.instagram.com/p/BsdmgUeFSLH/?utm_source=ig_embed