Fjalë Kyçe

Morena Taraku vazhdon të sjellë poza ngacmuese, duke vënë në pah të pasmet e saj

Morena Taraku vazhdon të sjellë poza ngacmuese, duke vënë në pah të pasmet e saj

Ajo është e ndjekur tanimë nga hiç më pak se një milion ndjekës vetëm në llogarinë e saj zyrtare në Instagram.
Dhe këngëtarja e modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, nuk heziton që të ndajë me fansat imazhe dhe video të ndryshme, duke mos munguar pozat ngacmuese në profilin e saj.

E tillë është edhe kjo që publikoi së fundmi, derisa po shijon akoma pushimet në vendin e famshëm ekzotik – Tajlandë.
Ndonëse shquhet për linjat trupore dhe si njëra nga artistet që i kushton kujdes të madh fizikut të saj, Taraku edhe këtë herë ka vënë në pah të pasmet atraktive.

“Emri i tij ishte Choo. Ai ishte shumë i lezetshëm, elefant”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos që pozon sipër elefantit.

https://www.instagram.com/p/B7n0TZIl691/?utm_source=ig_web_copy_link

Arrin një milion ndjekës në Instagram, Morena shpërblen fansat me një fotografi provokuese nga pushimet në Tajlandë
Ndërkaq, reagimet nga fansat, miqtë dhe kolegët e saj ishin të shumta, duke e përgëzuar për dukjen joshëse.
Morena aktualisht po shijon suksesin e këngës së fundit “Missed Call” që mblodhi plot një milion klikime në kanalin zyrtar, YouTube.

https://www.instagram.com/p/B7qcNwblXbA/?utm_source=ig_web_copy_link