Fjalë Kyçe

Morena Taraku xhiron trupin nga afër në bikini me ngjyrë të zezë

Morena Taraku xhiron trupin nga afër në bikini me ngjyrë të zezë

Këngëtarja njihet për pozat e saj joshëse në rrjete sociale.

Dhe, Morena Taraku së fundi po shijon pushimet në Dubai derisa nuk po mungojnë edhe postimet e shumta nga atje, shkruan lajmi.net.

Ditën e djeshme, ka postuar një imazh në bikini teksa iu ka dhënë vëmendje linjave të saj trupore. Nga afër, Morena ka ekspozuar fizikun perfekt ku morën vëmendje edhe tatuazhet e shumta të saj.

Përveç tatuazheve në duar dhe pjesës së gjoksit, ajo ka shtuar edhe të reja. Morena Taraku, mori komente të shumta në këtë fotografi e cila u vlerësua për trupin e saj pothuajse të përsosur.

Ndryshe, ajo nuk ka zbuluar se kush është personi që po e shoqëron në pushimet e saj tash e disa ditë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)