Fjalë Kyçe

Morena testohet për Covid-19

Morena testohet për Covid-19

Morena Taraku ka treguar përmes rrjeteve sociale se ka bërë testin Sars COVID-19.

Morena Taraku tash e disa vite është duke jetuar në Turqi, dhe së fundmi këngëtarja pas dyshimeve për koronavirus i është nënshtruar testimit.

Morena, ka publikuar një video në rrjetin social TikTok duke iu treguar fansave se si bëhet testi, ndërsa nuk zbuloi edhe rezultatin e testeve.