Fjalë Kyçe

Morenes i ndodhi diçka e jashtëzakonshme në 11 e 25?

Morenes i ndodhi diçka e jashtëzakonshme në 11 e 25?

Po, duhet të të ndodh diçka e madhe në një orë të caktuar, që këtë gjë ta bësh tatuazh. A pajtoheni?

Bukuroshes Morena Tarakut duket se i ka ndodhur një gjë e jashtëzakonshme derisa e ka tatuazhuar orën dhe akrepat që shënojnë 11:25, shkruan “Kosovarja”.

Tatuazhi i përmasave të mëdha është jetësuar në dorën e modales dhe këngëtares së njohur, e cila njihet edhe si adhuruese e tatuve, pasi i ka disa në trupin e saj.