Fjalë Kyçe

Motra e Bleros feston ditëlindjen, ja si e uron këngëtari

Motra e Bleros feston ditëlindjen, ja si e uron këngëtari

Artisti i njohur, Blerim Muharremi ka uruar motrën e tij të vetme për ditëlindje me anë të një imazhi, shkruan lajmi.net.

“Tinush zemra jem, uroj ma te mirat ne bote ty, tkom te vetmen moter dhe ma te qmushme. Ti je si vena, sa ma shume vite aq ma e bukur 🙂 Urime Ditlindja motra ime e dashur ❤️”, ka shkruar ai.

Ndryshe, në intervistën e fundit të dhënë për emisionin “Mirage”, Blero flet për projektin e fundit dhe risitë në karrierën e tij.