Fjalë Kyçe

Motrat Hadid në bikini i bëjnë pushuesit për vete

Motrat Hadid në bikini i bëjnë pushuesit për vete

Bella dhe Gigi Hadid po shijojnë së bashku disa ditë pushimi.

Gigi Hadid dhe Bella Hadid i kanë gjetur vetes pak kohë për t’i kaluar disa ditë pushimi në vendin shumë të frekuentuar Mykonos, shkruan lajmi.net.

Motrat të cilat kryejnë profesionin e njejtë atë të modelizmit kanë bërë pushuesit grek për vete me format e tyre të jashtëzakonshme trupore.

Sa i përket jetës së tyre private edhe Gigi edhe Bella janë në lidhje dashurie me këngëtarët Zayn Malik respektivisht The Weeknd.