Fjalë Kyçe

Motrat Mustafa me këngë kushtuar qenies më të shtrenjtë

Motrat Mustafa me këngë kushtuar qenies më të shtrenjtë

Motrat Mustafa kanë paralajmëruar një projekt të ri muzikor, të cilin pritet ta publikojnë së shpejti, shkruan lajmi.net.

Përmes një fotografie ku shfaqet Sahidja bashkë me burrin, Ilir Beranin dhe Gilin, ka bërë të ditur se po punon këngë kushtuar nënës.

“Se shpejti kenga per Nenen❤ me Ilir beranin”, ka shkruar ajo. Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur këtë herë motrat Mustafa.