Fjalë Kyçe

Motrat Mustafa me këtë foto urojnë babin e tyre për ditëlindje

Motrat Mustafa me këtë foto urojnë babin e tyre për ditëlindje

Motrat Mustafa janë këngëtaret e mirënjohura të skenës sonë popullore.

Ato janë motrat që kanë një numër të madh të adhuruesve të moshave të ndryshme që me këngën e tyre për një kohë të gjatë kanë përçuar mesazhe të ndryshme me çka edhe e kanë mbajtur ngushtë lidhjen me publikun, shkruan Gazeta Alo.

Ato sot urojnë ditëlindjen e babit duke duke postuar një foto të tij dhe me urimin “Urime Bab edhe shumë tjera të lumtura”.

Motrat Mustafa nuk shfaqin shumë nga jeta e tyre private në rrjetet sociale por si duket nuk mund të qëndrojnë sot kur personi i tyre i zemrës feston ditëlindjen./Gazeta Alo/