Fjalë Kyçe

Motrat Mustafa publikojnë foton e para 23 vjetësh, ja si dukeshin ato me disa këngëtar të tjerë

Motrat Mustafa publikojnë foton e para 23 vjetësh, ja si dukeshin ato me disa këngëtar të tjerë

Në profilin e Motrave Mustafa në Instagram, është publikuar një fotografi e rrallë.

Sahide Mustafa shihet bashkë me Sabri Fejzullahun, Ismet Bexhetin e Violeta Kajtazin, në Zvicër.

Fotografia është realizuar në vitin 1996 dhe këtë e ka bërë të ditur vet Sahidja.

Të gjithë artistët në imazhin e postuar, janë sot jashtëzakonisht të suksesshëm dhe kanë raporte të mira me njëri-tjetrin.

Si mendoni, ka ndryshuar ndonjëri prej tyre apo jo?