Fjalë Kyçe

Mozzik dhe Loredana tregojnë se kujt ia dedikojnë 5 milionët e këngës

Mozzik dhe Loredana ka pak ditë që kanë publikuar këngën “Romeo & Juliet”, të cilës ia shoqëruan edhe videoklipin, shkruan lajmi.net.

Ky duet po pritet shumë mirë në publik, së fundi ka arritur 5 milionë klikime në kanalin YouYube.

Përmes një postimi, Loredana ka bërë të ditur që këto klikime i dedikohen vajzës së tyre Hanës.