Fjalë Kyçe

Mozzik e filloi karrierën me 2 euro, por sot bën jetë luksoze

Mozzik e filloi karrierën me 2 euro, por sot bën jetë luksoze

Filimet e para të karrierës kanë qenë jo edhe të lehta për reperin Mozzik por pas punës së madhe dhe dashurisë për muzikën ia dalë ta bëjë ëndrrën realitet.

Ai e ka pranuar  gjithmonë që karrierën e ka nisur me 2 euro në xhep por sot vesh xhemper i cili kushton më shumë se 700 euro.

Në ‘WhatTheyWearin’ është publikuar një foto e reperit shqiptar pranë të cilës zbulohet se xhemperi që ka veshur kushton hiq më pak se 750 euro.

Ndryshe ai tashmë po jeton, jashtë vendlindjes, me të dashurën e tij Loredanën.

Dyshja pritet madje që shumë shpejtë të bëhen prindër