Fjalë Kyçe

Mozzik kthehet në Ferizaj, ka një mesazh për të gjithë

Mozzik kthehet në Ferizaj, ka një mesazh për të gjithë

Mozzik është një ndër reperët më të pëlqyer në trojet shqiptare. Ai është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here foto nga përditshmëria dhe nga aktivitetet muzikore.

Së fundmi, Mozziku ka publikuar në Instagram një fotogram nga rrugët e qytetit të tij të lindjes, Ferizaj, në të cilën shfaqej plot stil i veshur bardh e zi.

Reperi ka shkruar edhe një fjali tepër motivuese për të gjithë ndjekësit.

“Çdo ditë është një fillim i ri, merrni frymë thellë, buzëqeshni dhe filloni përsëri”, janë fjalët e Mozzik.

https://www.instagram.com/p/CTthGSrDSCM/?utm_source=ig_web_copy_link