Fjalë Kyçe

Mozzik publikon foto të Hanës së vogël

Mozzik publikon foto të Hanës së vogël

Mozzik ka nisur të dielën në mënyrën më të mirë të mundshme.

Mozzik ditën e sotme e nisi me një video të vogëlushes së tij, Hanës, shkruan lajmi.net.

Reperi po argëtohej bashkë me vajzën, me të cilën e nisi këtë ditë fundjave, duke bërë të relaksohet nga angazhimet e tërë javës në muzikë.

Kujtojmë se Hana është fëmija i parë i Mozzik dhe Loredanës, ndërsa çifti janë shumë të suksesshëm në profesionin që ushtrojnë.