Fjalë Kyçe

Mozzik reagon pas deklaratave të Loredanës: Dashuria nuk njeh pare e famë, por te ti njeh

Mozzik reagon pas deklaratave të Loredanës: Dashuria nuk njeh pare e famë, por te ti njeh

Loredana mbrëmë ka qenë e ftuar në emisionin “NIN” ku edhe ka folur si kurrë më parë për ndarjen nga reperi, Mozzik me të cilin ka një vajzë.

Ajo u shpreh se vazhdon ta respektoj dhe të ketë raporte të mira me reperin pasi në fund të fundit ai është babai i vajzës së saj, transmeton Indeksonline.

Por, deklaratat e reperes, Mozzik i ka quajtur gënjeshtra madje se ajo po përdorë emrin e Hanës për tu viktimizuar.