Fjalë Kyçe

Mozzik ruan delet në bjeshkë?

Mozzik ruan delet në bjeshkë?

Gramoz Aliu i njohur për publikun si Mozzik, është një nga reperët më të komentuar dhe më të pëlqyer të momentit.

Artisti shpesh në intervista e rrjete sociale ka treguar se ka qenë një djalosh me ëndrra të mëdha e pa përkrahje financiare.

Ai me fotografinë e fundit të postuar në Facebook ka treguar se përveç në studio e duke shëtitur, ditën mund ta kalojë edhe në bjeshkë duke ruajtur bagëtinë.

“Në Bjeshkë nën rrezet e diellit e nën tingujt e zileve të Deleve”, ka shkruar përbri fotografisë reperi.