Fjalë Kyçe

Mozzik sot feston ditëlindjen, do befasoheni me moshën e tij

Mozzik sot feston ditëlindjen, do befasoheni me moshën e tij

Reperi shqiptar, Gramoz Aliu, i njohur ndryshe për publikun si Mozzik sot ka një arsye të rëndësishme për të festuar.

Kjo për faktin se feston ditëlindjen dhe ka mbushur 24 vite jetë. E duke pasur parasysh në karrierën e suksesshme muzikore, jetën private të atësisë dhe gjithçka nëpër të cilat ka kaluar, shumica e fansave habiten me faktin se reperi është aq i ri në moshë.

Mozzik karrierën muzikore e nisi furishëm me një numër të madh projektesh të suksesshme e tani po e vazhdon me të njëjtin ritëm jashtë vendlindjes me partneren e tij Loredana Zefin.