Fjalë Kyçe

Mund të mos e besoni por kjo është mosha e Taynës

Mund të mos e besoni por kjo është mosha e Taynës

Reperja Tayna mbrëmë e ka festuar ditëlindjen.

Natën e mbrëmshme rep-artistja Tayna ka dalë për ta festuar ditëlindjen dhe nga atje me ndjekësit e shumtë ka ndarë foto të ndryshme në Instagram.

Tayna, vajza e cila ka arritur të bëhet e famshme shpejtë, aktualisht është emri më i komentuar në media e publik.

Dhe ky është vetëm fillimi pasi ajo është shumë e re dhe karrierën muzikore besohet se nuk do ta lë me kaq.

Mund të ju duket e pabesueshme por Tayna sot i ka mbushur vetëm 22 vite jetë.