Fjalë Kyçe

Muriçi apo Zhegrova, ‘garë e fortë’ mes motrave bukuroshe të futbollistëve shqiptarë

Muriçi apo Zhegrova, ‘garë e fortë’ mes motrave bukuroshe të futbollistëve shqiptarë

Muriçi e Zhegrova janë emra shumë të komentuar mirëpo edhe motrat e tyre bukuroshe tashmë janë bërë të njohura për publikun.

Valza Zhegrova, motra e Edonit është emër i njohur për publikun jo vetëm për faktin se është motra e një futbollisti të suksesshëm por edhe se vetë është këngëtare dhe ka një zë të mahnitshëm, shkruan lajmi.net.

Valza ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në llogarinë e saj në Instagram por nuk e lë keq as motra e portierit Arijanet Muric.

Bëhet fjalë për Amrën, bjondinen simpatike e cila po ashtu ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagramin e saj.

Së fundmi ajo e ka postuar një foto pranë së cilës ka besuar në fitoren e Kosovës sonte kundrejt Bullgarisë.