Fjalë Kyçe

Naim Abazi kërkon falje publike, nuk kam asgjë kundër punës së Halil Kastratit

Naim Abazi kërkon falje publike, nuk kam asgjë kundër punës së Halil Kastratit

Naim Abazi javën e kaluar dha një intervistë në njërën prej mediave vendore.

E në këtë intervistë, këngëtari dhe prezantuesi shqiptar, Naim Abazi ka folur edhe për humanistin, Halil Kastrati, teksa ka thwnw se “Halil Kastrati ndërton shtëpi me para të të tjerëve”

Pas kësaj reagimet dhe komentet ishin nga më të ndryshmet për prezantuesin i cili bëri edhe një sqarim në rrjetin social, Facebook teksa thotë se ka respekt për të.

Dhe tani, Naimi me anë të një video të publikuar nga “Revista Kosovarja”, u kërkon falje publike të gjithëve duke treguar të vërtetën./Gazeta Alo/

https://www.facebook.com/officialkosovarja/videos/1966709143638566/