Fjalë Kyçe

Naim Ismajli, kandidati i PDK-së për kryetar të Shtimes

Naim Ismajli, kandidati i PDK-së për kryetar të Shtimes

Partia Demokratike e Kosovës, dega në Shtime, ka zyrtarizuar kandidaturën e Naim Ismajlit për këtë komunë në zgjedhjet lokali që do të mbahen në vjeshtë të këtij viti.

Lajmi është bërë i ditur në Faceboon nga faqja e PDK-së, dega në Shtime, duke shtuar se promovimi zyrtar do të mbahet sot nga ora 15:00.

Ismajli është kryetari aktual i Shtimes dhe do të tentojë ta udhëheqë këtë komunë për mandatin e pestë me radhë.