Fjalë Kyçe

Ndahen ‘Gokhan’ nga bashkëshortja, ja arsyeja e çuditshme

Ndahen ‘Gokhan’ nga bashkëshortja, ja arsyeja e çuditshme

Roli i ‘Gokhanit’ në serialin turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’ e bëri të njohur aktorin turk Tolga Gulec.

Ndonëse luajti edhe në shumë seriale të tjera me këtë rol ai arriti sukses të madh si në publikun turk ashtu edhe në atë shqiptar, përcjell ORAinfo.

Ai jashtë nga seriali ka qenë i martuar me aktoren e njohur turke, Yeliz Sar.

Mirëpo, mediet turke kanë raportuar për ndarjen e tyre, dhe arsye duket të jetë xhelozia e tepërt e ‘Gokhanit’.