Fjalë Kyçe

Ndahen Mozzik dhe Loredana? Ky detaj flet shumë

Ndahen Mozzik dhe Loredana? Ky detaj flet shumë

Ka të reja nga Mozzik dhe Loredana.

Mozzik dhe Loredana ka kohë që janë komentuar për një krizë të mundshme në lidhje, shkruan lajmi.net.

Ani pse ka kohë që nuk i kemi parë bashkë si më parë në rrjete sociale, Mozzik dhe Loredana u shfaqën bashkë në promovimin e albumit të kësaj të fundit.

Tashmë, dyshja nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetin social Instagram, gjë që shton akoma më shumë dyshimet se ata po shkojnë rreth ndarjes.

Megjithatë, të gjitha këto mbeten vetëm supozime, deri në një deklaratë publike nga Mozzik dhe Loredana.

Kujtojmë se çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar Hana.