Fjalë Kyçe

Ndërron jetë aktivistja e Vetëvendosjes

Ndërron jetë aktivistja e Vetëvendosjes

Ka ndërruar jetë aktivistja e Lëvizjes Vetëvendosje, Miradije Kokollari- Morina.

Lajmin e ka bërë publik ish-deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, përmes një shkrimi në Facebook.

Postimi i plotë i Drita Millakut:

Sot mora lajmin e hidhur, ndarjen nga jeta mikes dhe aktivistes sonë nga lagjja 2 korriku, Miradije Kokollari Morina.

Pak ditë para se ta festonte fitoren e Lëvizjes që e donte shumë .

Familjes i shpreh ngushëllime, ndërsa neve do të na mungosh përherë!