Fjalë Kyçe

Ndërron jetë prizrenasi i cili kishte rënë nga shtëpia në muajin shkurt derisa ishte duke punuar

Ndërron jetë prizrenasi i cili kishte rënë nga shtëpia në muajin shkurt derisa ishte duke punuar

Ka ndërruar jetë dje në QKUK një person nga Prizreni i cili kishte rënë nga shtëpia ku kishte qenë duke punuar.

Viktima kishte rënë nga shtëpia me 2 shkurt, dhe prej asaj kohe ishte duke marrë trajtim mjekësor në QKUK, njofton policia përmes raportit 24 orësh.

Me urdhër të prokurorit, turpi i pajetë është dërguar në  Institutin e Mjekësisë Ligjore  për Obduksion./Gazeta Alo/