Fjalë Kyçe

Ndërron jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj

Ndërron jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj

Sot, papritmas ka ndërruar jetë punëtorja e Telegrafit, Qendresa Rashiti-Hulaj.

Qendresa ndërroi jetë në moshën 27 vjeçare, pas një sulmi në zemër. Ajo ishte e martuar dhe nënë e një vajze.

Varrimi i të ndjerës bëhet nesër (e diele) në Deçan.