Fjalë Kyçe

Ndërron jetë reperi i njohur

Ndërron jetë reperi i njohur

Reperi i njohur ka ndërruar jetë pas aksidentit.

Cadet po shkonte në koncert në Staffordshire dhe mjeti me të cilin po udhëtonte, transmeton lajmi.net.

Ai ka ndërruar jetë pas aksidentit dhe lajmin e hidhur e kanë dhënë familjarët e tij të ngushtë nëpërmjet një postimi në Facebook.

“Ne, familja e Blaine Cameron Johnson, i njohur ndryshe si Cadet po ndajmë me ju një lajm të trishtuar.

Gjatë orëve të parë të mëngjesit të 9 shkurtit Cadet ka vdekur,”, thuhet në njoftim.

Ndërsa menaxheri i reperi tha se ai ishte pasagjer në një taksi.