Fjalë Kyçe

Ndizet alarmi në Kuvendin e Kosovës

Ndizet alarmi në Kuvendin e Kosovës

Në mëngjesin e sotëm ndezur alarmi në Kuvendin e Republikës së Kosovës.

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Ganimete Musliu ka shpërndarë një video nga ky moment, shkruan Reporteri.net.

Ajo ka thënë se nuk e dinte se çfarë po ndodh dhe si të reagojë, të hyjë brenda apo të dalë jashtë. Si përfundim, deputetja e PDK-së ka zgjedhur ta bëjë të parën, duke publikuar edhe video nga ky moment.

“Alarm në Kuvend, se din njeri a me hy brenda a me dale jashte….”, ka shkruar Musliu në videon që e ka shpërndar.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159126423528006&id=802868005